| Deanme a întrebat:

Cum a fost cand vi s-a rupt ata? Pe mine m-a usturat si curs sange

8 răspunsuri:
| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

La fel, a usturat doar putin. Nu stiu daca a curs sange sau nu deoarece aveam un tricou negru sub mine, ca in caz ca va curge ceva, sa nu murdarim tongue

| CyLvEr a răspuns:

Ce ata?

| Brâncuşi a răspuns (pentru CyLvEr):

Ata de la obiectul tau...Esti mic, du-te si te culca.

| CyLvEr a răspuns (pentru Brâncuşi):

Aha...thinking
Se numeste peniswinking.

| Brâncuşi a răspuns (pentru CyLvEr):

Nu folosesc cuvinte din astea pe TPU, mai sunt copii mici si prefer sa o dau pe langa, conteaza ca ai inteles, ma bucur.

| ℓDℓ a răspuns:

Da da stiu ma bag si eu ca musca in lapte.sunt cazuri cand nu se rupe ata nu? pentru ca iubitului meu nu i s-a rupt nici acum...dupa...cativa ani de sex.

| Deanme explică (pentru ℓDℓ):

Da. Pai la uni se rupe din prima la altii dupa cateva partide. Mi se pare la unii nu se rupe niciodata.

| DanyelFSN1 a răspuns:

Mai wtf, m-a durut putin, chiar putin de tot, intr-adevar mi-a curs sange.Depinde de om acum