| Dyaanaa a întrebat:

Cum a fost prima voastra experienta in care ati incercat sexul anal?

9 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Nu voi face niciodata asa ceva!

| iubesc a răspuns:

Asta e o prostie pe care nu as face-o vreodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca lubrifiezi bine orificiul anal iar baiatul este rabdator nu o sa fie probleme, asa am facut cu o prietena de-a mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://fantezii.com/......13-ani.php

Citeste asta. =))

| Demonull a răspuns:

Bleeeeeeee.asta-i un lucru pe care nu l-as face.NEVER da stiu ca acum ela moda ``iubitule face sex dar in curulet ca sa raman virgina`` ***.

Răspuns utilizator avertizat
| Demonull a răspuns (pentru Smonalisa):

Uneori repetita e o greseala. uneori ne repetam pentru a scoate in prim plan acel NU happydeci e nu

Răspuns utilizator avertizat
| trance04 a răspuns:

Spune tu primawinking