| fana1fp a întrebat:

Cum a fost primul sarut? Cea mai frumoasa poveste primeste funda.

Răspuns Câştigător
| anghelniuta a răspuns:

Eu am avut 13 iar el 14 a fost super ne-am apropiat unul de altul si foarte incet si blind m-a sarutat usor era un pupic mic iar apoi am inceput a ne saruta un pic mai serios insa dupa cum imi aduc aminte a fost si amuzant deoarece ne-am ciocnit nas in nas insa in rest a fost foarte romantic

10 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Foarte umed...hhhlaughing))

| AikkoxD a răspuns:

A fost în piscină, la 12 noaptealaughing Deşi era cam frig şi îngheţaseră toaaate pe mine, a fost frumos, eram într-o relaţie cu cel mai bun prieten.Da, băiat. Ne cunoaştem de 17 ani aproape, practic am crescut împreună.Şi atunci ne-am încercat norocul.Am avut o relaţie de 5-6 luni, dar am decis să rămânem totuşi prieteni.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru AikkoxD):

Ma bucur ca am ramas prieteni totusi.

| AikkoxD a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Tu nici nu erai născut pe vremea aia. Aşa că taci.

| h3r a răspuns:

* Vezi întrebarile anterioare.

| val31989 a răspuns:

Inca n-am sarutat pe nimeni big grin.

| 93Silviu93 a răspuns:

Eram in clasa 6-a...eram cu o fata si na eram mai pampalau ca eram mic si imi era rusine sa o pup, si cativa m-au impins sa o pup dupa ore, si iata ca asa s-a intamplathappy

| AdevarulDoare a răspuns:

As vrea eu o poveste frumoasa. laughing Eram intr-o tabara la mare si jucam "fantanita" si a trebuit sa pup un baiat. laughing Era el dragut, dar mi-as fi dorit ceva mai special... sad Acum na', n-am sarutat eu french pe nimeni inca. laughing

| Soniix a răspuns:

Ploua, am alunecat pe noroi, iar el m-a prins. Ne-am apropiat incet, iar apoi ne-am sarutat. Am vrut unul simplu, dar pana la urma a durat mult si a intrat si limba. smug E povestea unei prietene.

| Danielle3232 a răspuns:

Aveam 13, iar el trebuia sa implineasca 18, a fost primul si sigur a fost si cel mai dulce, era seara si ne-am asezat linga un copac mare- eram intr-un parc doar noi doi, deci a fost foarte romantic ♥