| iuanawew a întrebat:

Cum a fost primul sarut? cea mai frumoasa poveste primeste funda!

6 răspunsuri:
| AnnnaMarrria a răspuns:

Pai...cred ca aveam 13 ani laughing imi placea foarte tare de un baiat...ieseam seara afara, pe furis doar ca sa stau doua minute cu el, stiam ca si lui ii placea de mine dar mi-era teama sa fiu impreuna cu el din cauza varstei (dar acum suntem impreuna de 4 ani) :3
Era seara..ma pregateam sa intru in casa,stateam sub salcia din fata casei lui,era vara,am dat sa plec,m-a prins de mana si m-am pus la loc, s-a uitat in ochii mei, mi-a zambit, mi-a pus mana in par, m-a luat in brate si m-a sartat. in momentul ala imi batea inima foarte tare...tremuram,nu mai stiam de mine... inainte de asta cautasem pe net cum se face laughing dar nu intelegeam nimic, a fost cel mai special pentru mine happy

| Mussette a răspuns:

Placut! Ca orice este pentru prima oara. tongue

| Skilline2012 a răspuns:

Nu pot sa spun ca a fost foarte special. Eu am sarutat o fata doar ca sa fie a mea si dupa 2 zile m-am despartit de ea (aveam 14 ani). Sunt o fire mai diferita, plac foarte greu o fata si daca vad ca am cucerit-o din 2 miscari, cum fac cu majoritatea, le parasesc pentru ca mi se face scarba de ele. Am avut si un sarut care pot sa spun ca a insemnat cu adevarat pentru mine sarut. Am tot incercat sa cuceres o fata foarte orgolioasa si nu am putut, asta ma facea s-o iubesc din ce in ce mai mult, pana cand am prins-o intr-o zi pe afara si am sarutat-o fara sa vrea. Dupa asta am crezut ca e a mea, dar de unde, ea nici nu ma baga in seama. Intr-un final ne-am reintalnit intr-o seara la mare, amandoi plimbandu-ne pe malul marii singuri ne-am intersectat drumurile. Ea cand m-a vazut, s-a retras putin si vrut sa plece, dar eu am luat-o de mana si i-am spus "hai sa ne plimbam puitn", dupa aceea am reusit sa o sarut si am iubit-o foarte mult timp, pana cand... am facut cea mai mare greseala si m-am despartit de ea. Acum as mai vrea s-o recuceresc dar nu se mai poate... imi dau seama ce am pierdut.

| Geezgirl a răspuns:

Deci, el mancase ceapa si usturoi si voia sa imi zica mie de ce Tom nu reusea sa-l prinda pe Jerry. Eu ii povesteam despre noua rochita a lui Barbie, facandu-l sa se strambe, caci nu ii placea desenul asta si nici papusile. I-am tras o palma cand a zis ca "Barbie e urata", iar el m-a pus intr-un butoi cu apa rece, a incercat sa ma inece, dar a vazut ca inca respiram. Si ca sa mor de tot, a vrut sa ma sufoce cu buzele lui. Si aproape am plans: de la mirosul ala infernal de usturoi si ceapa. El a crezut ca m-am emotionat si mi-a spus ca "Tu esti Barbie a mea". A fost cel mai romantic lucru din lume!

Asta a fost primul sarut.

| borntotwerk a răspuns:

La mine a fost aiurea..mergeam la scoala si un necunoscut m-a luat in brate, m-a sarutat si dupa a fugit.

| Valleria a răspuns:

La mine a fost ceva mai deosebit. Dupa o relatie virtuala de 1 an ne-am intilnit. Imi amintesc si acum cum mergea spre mine iar mie imi tremurau picioarele fiind primul meu prieten era si primul sarut, am cautat pe internet inainte de aste cred ca sute de pagini depre sarut dar jur ca nu mi-a fost nimic de folos. Deci eram foarte fericita, l-am cuprins si nu imi venia a crede ca este real, apoi s-a uitat la mine si m-a sarutat. De emotii nici nu am simtit poate ceva special. Saruturile ce au urmat ai fost mai placute.