| anonim_4396 a întrebat:

Buna big grin

Sunt un baiat cam plinut si imi place... de o fata... ca doar nu de un baiat laughing

Eu o plac... dar nu stiu daca ea ma place...

spuneti-mi si mie cum aflu? daca ma place?

Eu cred ca se uita la alt baiat... dar in fine... am 12 ani tongue

2 răspunsuri:
| dydyana a răspuns:

In primul rand nu conteaza greutatea, iar apoi cand cineva te place e evident: se afla mereu langa tine, stie multe despre tine si ai tai, te ajuta mereu, te roaga sa il/o ajuti chiar daca nu are nevoie, vorbeste mereu cu tine, se comporta frumos cu prietenii tai chiar dac nu-i suporta (macar 2 din astea si te place)... sper ca te-am ajutat. big grin

| KromZ0R a răspuns:

Si eu am 12 ani si intotdeauna aflu daca cineva ma place... daca tot esti de 12 ani ca mine si ea cred ca tot de 12 este. gandeste-te la niste personaje din desene care ii plac si care sunt un cuplu... de ex
Candance si Jeremiah din Phines&Ferb
O intrebi daca ea este Candance si daca tu poti sa fi Jeremiah... daca iti spune da inseamna ca te place. daca nu inseamna ca nu te place