| mihaelaguvir a întrebat:

Cum aflu daca ma iubeste un baiat? va rog

Răspuns Câştigător
| Garffield a răspuns:

Din cate am vazut ai 15-16 ani. In cazul acesta nu poti sa vezi daca el te "iubeste". Poate "ma place", dar nu ma "iubeste". Asta se descopera peste 18-20 de ani, cand atunci ai(avem) minte. Iar ca sa-ti raspund la intrebare, intreaba-l! Decat sa stai sa fierbi ii zici. O sa ti se para greu la inceput, dar cu timpul o sa vezi. Daca zice nu, asta e, nu e Dumnezeu ca sa crezi ca viata nu mai are rost fara "iubirea" lui. Succes! happy

3 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai daca este mereu alaturi de tine,te face sa zambesti atunci cand esti trista,este langa tine si la bine si la rau,te rasfata,te face sa te simti speciala,iti arata ca tine la tine,nu te minta,nu te va insela, te incurajeaza atunci cand ai nevoie, si mai ales iti va dovedii ca te iubestehappy

| Mademoiselle a răspuns:

Iubirea se simte, prin anumite gesturi, fapte si chiar vorbe! Daca te face fericita, se gandeste la tine, vrea sa fie aproape mereu langa tine, daca ai avea o problema te-ar ajuta neconditionat sa treci peste ea, atunci poti spune ca te iubeste! :X Succes te pup :*

| Iepurila a răspuns:

Intreaba-l daca esti asa curioasa. Scapai si de stresul postarii acestei intrebari pe TPU.