| DizzyBulinute a întrebat:

Cum sa aflu daca ma iubeste un baiat pe care eu il iubesc? funda

Răspuns Câştigător
| OoOsofiaOoO a răspuns:

Spunei drept in fata ca totul sa terminat si ca nu mai are nici o sansa la tine daca nu vrei sa ii spui asa incearca sa faci un planbig grin prin care el intentionat sa te vada cu alt baiat si sa se desparta el de tine ca sa nu mai sufere dar daca nici asa nu vrei poti sa ii spui ca u nu mai simti nimic pentru el si ca ai vrea sa incerci alt ceva si pur si simplu ii spui ca vrei sa fiti doar prietenibig grin

3 răspunsuri:
| OoOsofiaOoO a răspuns:

Spune-i drept in fata ca totul sa terminat si ca nu mai are nici o sansa la tine daca nu vrei sa ii spui asa incearca sa faci un planbig grin prin care el intentionat sa te vada cu alt baiat si sa se desparta el de tine ca sa nu mai sufere dar daca nici asa nu vrei poti sa ii spui ca u nu mai simti nimic pentru el si ca ai vrea sa incerci alt ceva si pur si simplu ii spui ca vrei sa fiti doar prietenibig grin

| вяυηєтнα a răspuns:

Intrebi prieteni lui.ori poti afla din comportamentul lui cu tine sau cel mai simplu in intrebi p elbig grin

succes!