| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa aflu daca un baiat se joaca cu mine sau ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| Anonimusxxxxx a răspuns:

Uita-te in ochii lui si daca se uita si el in ochii tai inseamna ca te placewinking
sper ca sfatul meu sa fie de ajutor:*

3 răspunsuri:
| MarianAsh a răspuns:

Ia nu il mai suna cateva zile si uite asa ii aflii interesul

http://bancuri.epistole.ro/2011/01/19/dragoste-sau-interes/

| Gabiᅠ a răspuns (pentru MarianAsh):

Noi nu ne sunam, noi vorbim pe net, dar suntem din scoala si el e mai mare cu 2 ani decit mine.

| louderthanwords a răspuns:

Dispari pentru putin timp sa zic asa din viata lui. Daca te iubeste sau tine la tine, te va cauta in continuare si se va interesa de tine. Daca nu te cauta tot timpul ala, nu-i prea pasa, asta e, treci mai departe.