| anonim_4396 a întrebat:

Cum agati un baiat in club, ca fata?

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Prin dans lasciv neboonolove struck

| Mann02 a răspuns:

Intrii in discutie cu lucruri marunte, sau te bati de el "din greseala" si iti ceri scuze, asta e prima portita, dupa te bagi in discutie tot mai tare, arati interes iar daca baiatul simte ceva reciproc, va raspunde si va contribui la discutie. O sa simti cand se intampla asta.

| UNDEADM8 a răspuns:

Dansezi cu el si va apropiati voi cumva... si incerci sa il saruti. Daca nu vrea inseamna ca are prietena sau nu te place big grin.