| darck1999 a întrebat:

Ai pus ochii pe o fata in club, cum o agati?

Răspuns Câştigător
| laurentiu85 a răspuns:

Salutare, pai simplu iti faci curaj si vorbesti cu ea.Asa vezi si cel mai bine ce tip de fata este ( si ea ce tip da baiat esti ) trebuie sa fii relaxat si sa vorbesti cu ea pur si simplu ca si cand ai vorbi cu un amic/a pentru ca daca vei incerca sa fii altul te va "mirosi". Numai bine

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Scuturi in fata ei...ce ai tu la avatar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fa-ti curaj si spune-i ca vrei sa iesi cu ea

| Brunethaa a răspuns:

Cu undita sigh

| cila1995 a răspuns (pentru Brunethaa):

In plus are nevoie si de caramida:d,Merge o domnisoara pe drum si vede un pescar si il intreaba domnule la ce prinzi la caramida, cum asa, uite imi dai odata si iti spun cum, fac ei treaba, si el ii povesteste uite prindeam la rima si nimic iar la caramida esti a 3-a.