| Maitreiy_5018 a întrebat:

Cum ar iesi un copil dintr-un animal si un om?

13 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Pai dintr-un om si un cal ar rezulta un centaur laughing
Si acum lasand gluma la o parte nu e posibila nasterea sau crearea unui hibrid dintre un om si un animal daca la asta te refereai, cel putin nu in momentul de fata

| foxi a răspuns:

Nu se pot inmulti, intre ele, specii diferite!

| BlueBird a răspuns:

Pai cred ca ar iesi... Mda straight face. Doamne ce interbari mai pun unii oameni laughing

| Narcis2007 a răspuns:

Nu se poate asa ceva...nu mai stiu exact de ce dar stiu ca nu se poate...

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Din cate stiu eu nu exista asemenea cazuri dat fiind ca spermatozoitii animalelor nu pot fecunda ovule umane si nici viceversa. funda?

| Allex7 a răspuns:

laughing Jumatate om jumatate animal. daca ai vazut tu unul te rog frumos ca as dori un autograf

| Lolly184 a răspuns:

Daca se putea a un om sa faca copil cu un animal, se intampla pana acum. Nu stim ce ar iesi.pentru ca nu este posibil

| gokart a răspuns:

happy Nu poate iesi nici cum. ADN-ul a doua specii diferite nu se poate combina.

| lutza a răspuns:

Ca imaginatie. poti intrebi la gradinita.sa vezi ce raspunsuri primesti.

| Roelly202 a răspuns:

Probabil un copil cu ceva par, si cu simturile acelui animal foarte dezvlotate, mergand si in 4 picioare si in 2 simultan

| Maitreiy_5018 explică:

Hei eu intrebam asa. ca imaginatiehappy

| RazvanOCP a răspuns:

Intreab-o pe mama ta ca ea stie XD