| Mark_Fodor_1992 a întrebat:

Salut toata lumea voi ce credeti daca un om sar combina cu un animal(orice animal, exemplu gasca)la ce animal vat-i gandi? Sice credeti ca v-ar iesi?

2 răspunsuri:
| xesusn a răspuns:

Intrebarea e aiurea pentru ca sfideaza legile Mamei Naturi.Nu se poate combina un om cu un animal deoarece fiecare creatura are propriul ei mod de functionare a organismului.
Dar ca sa fie umor la intrebare ar iesi jumatate om jumatate gasca laughing

| Mark_Fodor_1992 explică (pentru xesusn):

Bine zis. laughing
Hey, da putin la profilul meu si apoi playlist dupa parerea ta.