| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea face sa iasa sperma din penis in cantitate un pic mai mare ...Cum trebuie sa procedez?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Fă în așa fel încât să crești intervalul între ejaculări, ca să ai timp să aduni mai multă!

| MskDesign a răspuns:

Prea multe filme porno si masturbarea excentrica strica viata sexuala.

| Quassaar a răspuns:

Si pentru ce ti-ar trebui o cantitate mai mare? Esti donator la banca de sperma?

| fatacurioasa15 a răspuns:

Nu inteleg de ce iti doresti o cantitate mai mare de sperma... incearca sa iti accepti corpul asa cum este.

| cosminbynf a răspuns:

AStepti 5 zile fara sa faci nimic, fara sa te uiti la filme porno, fara sa te exciti, iar dupa cand o s-o faci, crede-ma nu o sa se mai opreasca sa curga sperma

| ggagabi a răspuns:

Incearca sa nu te masturbezi asa de des, sa nu te exciti asa des si va fi bine.