| MeetTheMonster a întrebat:

Cum as putea sa abordez cel mai bine o fata?batting eyelashes funda

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Politicos, nu cu ifose şi impresii şi subiecte cu conotaţie sexuală de la primele întâlniri.
Pa, pa.

| Dan a răspuns:

Pe net sau in realitate poti aborda o fata de varsta ta.Noroc!

| maftei a răspuns:

Eu cred ca cu sinceritate, cuvinte frumoase, vorbe dulci si sa nu fii unul cu impresii si tupeu

| catty443 a răspuns:

Pai uite. daca vrei ceva simplu, uita-te la ea, adica holbeaza-te. daca se uita si ea e bine. "bate-o" asa in gluma. vorbiti pe mess. daca e suparata fa`o sa rada. unele fete ii plac pe baietii care gadila laughing incearca s`o gadili. si daca se uita la tine, zambeste`i big grin

| hidrargir a răspuns:

Cel mai bine o abordezi daca stii ce vrea: spre exemplu, daca tu esti interesat de sporturile de contact, iti plac luptele libere, asculti hip-hop si tocmai ai terminat o relatie si suferi pentru ca prietena ta a plecat din localitate (ipotetic vorbind), nu vei agata nicicand o rockerita care nu iese pe timpul zilei din casa, nu practica nici un sport sa nu-si rupa vreo unghie d-aia neagra si care mai are si un gagic.
Iti place o fata? Afla tot ce poti despre ea, cu discretie, vezi ce o intereseaza, si deja aveti un punct comun.

| Psihiatra a răspuns:

La inceput cu grija, mai ales la vorbe.Trebuie sa te comportzi frumos cu ea, sa-i faci cat mai des complimente, sa o ajutzi cu ce poti, sa o faci sa se simta in siguranta alaturi de tine.Itzi jur ca nici unei fete nu`i plac mototolii ce se tem de albine sau chestii de genul laughing Cel mai important, fii tu insutzi. Vorbeshte cat mai des despre lucrurile care`i plac si deschide cat mai des subiectele respective.Mult noroc cu fetelewinking