| IzvorulDeIntelepciune a întrebat:

M-am indragostit de mine. Ce as putea face ca sa ma abordez?

Răspuns Câştigător
| VerdeLila a răspuns:

Mai rau va fi cand vor aparea certurile conjugale

19 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Masturbeaza-te. happy

| Felys a răspuns:

Ofera-ti o mana de ajutor

| IzvorulDeIntelepciune explică (pentru Felys):

Nu vreau sa-mi propun relatii sexuale de la primele intalniri, sunt serios.

| Kaℓi a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Cel mai bine ar fi sa cauti o cunostinta comuna care sa va prezinte, asa e politicos.
big grin

| IzvorulDeIntelepciune explică (pentru Kaℓi):

Da, buna idee happy Merci!

| suităr a răspuns:

Și acum apare in scenă Pamela Handerson.

| Alcyon a răspuns:

Intreab-o pe Manuela laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi eu m-am îndrăgostit de mine toamna trecută şi încă-mi port acea dragoste. Nu ştiu ce să faci în situaţia asta, eu nu am reuşit mai deloc, mereu m-am respins dar într-o zi ştiu că eu mă voi iubi aşa cum mă iubesc eu, până atunci pot doar să sper.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să nu ai emoţii, că poate ţie nu-ţi place de cei care ezită mult şi atunci s-ar putea să nu-ţi acorzi nicio şansă.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buina, nu se poate asa ceva! Ia pe cineva langa tine, si iubiti-va! Tu ai nevoie de cineva sa te iubeasca!

| Maioru a răspuns:

Inseamna ca esti Narcisist doar el se iubea doar pe el

| DoriKat a răspuns:

Pune-ti o mana pe fund si apoi spui : scuze, n-am vrut, din gresealalaughing

| JustHappiness a răspuns:

Tragedie, ce sa mai.

| IzvorulDeIntelepciune explică (pentru JustHappiness):

Ajuta-ma sa ma lupt cu drama asta.

| ClauditaSmile a răspuns:

Saruta o oglinda

| MoarteaLaConserva a răspuns:

Nu e o relatie de durata. Eu zic sa te desparti de tine si sa incerci cu oglinda.

| yabi2003 a răspuns:

Sa te duci la medic

| StrukerByzy a răspuns:

Iati o cina romanticawinking

| IzvorulDeIntelepciune explică (pentru StrukerByzy):

Si asta este o idee buna :->