| originalman a întrebat:

Cum as putea sa aflu. ca o fata nu pentru banii mei atrage,, cica ca ma iubeste sau tine la mine. ce idee aveti cum as putea sa afluchestia asta suntem la inceput si stie ca in ce stare sunt cu comerciale...astept sfaturi va multumesc

Răspuns Câştigător
| Ella_6945 a răspuns:

Spune.i ca stai o perioada lunga mai prost cu banii.si vezi cum reactioneaza

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

E tanara. Daca urmareste doar partea materiala cand o sa vada ca nu va obtine ce vrea de la tine,adica haine,bani,masina,si intretinere mai mult sau mai putin,va renunta singura.
Iti dai seama in timp,dupa ce o cunosti si asa mai departe, o vezi cum se comporta cu tine. Iubirea se simte, interesul nu prea.

| lauracraciun a răspuns:

Pai chestia asta nu prea ai cum sa o afli decat cheltui bani in exces cuparandu-i cadouri prea scumpe sau alte chestii.pana la urma daca o cunosti indestul de bine si ii cunosti caracterul ai sa stii daca vrea banii tai sau nu.nu stiu cum as putea sa-ti explic insa sa o pui la incercare nu orea ai avea cumstraight face succes si sper sa nu stea cu tine pentru bani pentru ca altfel ar fi o fata care nu te merita pa pawave

| effect a răspuns:

Pai incearca sa i cumperi ceva mai ieftin si vezi cum reactioneaza
Daca nu i place inseamna ca este genul de fata care ii plac chestiile scumpe, e mai pretentioasa daca se multumeste cu orice inseamna ca e ok