| jockeros_2801 a întrebat:

Cum as putea sa ii spun unei fete ca o plac dar s-ar putea sa imi spuna ca nu ma place? dar asta vreau sa si spun ca imi este rusine sa o intreb daca ma place! va rog spuneti-mi si mie!

6 răspunsuri:
| Nobodyy a răspuns:

Eu zic sa o iei intr-un loc mai retras unde sa ifti doar voi doi. Daca vrei sa fi mai sigur de reusita de preferabil undeva frumos.Langa un lac,intr-un parc.[P.S. Asigura-te ca nu are prieten daca nu vrei sa fi nici tu nici ea intr-o situatie jenanta].Eu zic ca oricarei fete ii place romantismul asa ca, poti sa te uiti in ochii ei si sa ii spui ca tii la ea mai mult decat la o prietena. Daca ea simte acelasi lucru iti va spune pe moment iar tu ai avea ocazia sa o saruti si sa fie totul magic. Daca nu, o vei uita.Crede-ma daca iti spune cineva in fata ca nu tine la tine, il/o vei uita.[P.S. Fi sigur pe tine, daca vei fi nesigur vei parea. jalnic.] Succes.~Yoni.

| Claudia a răspuns:

Mah waiting
tu ce eti?
barbat sau femeie?straight face
farteee ia atitudine
fetelor nu le plac blegii ci baietii cu tupeu happy

| Assassin_3792 a răspuns:

Nu-i spui! Prin gesturi isi va da seama! Dar daca incepe sa le zica la toti YOU FAIL! Dar daca nu inseamna ca tine la tine si ii pari dragut. Stai linistit are balta "pestoaice" rolling on the floor

| Gabriela98 a răspuns:

Isi da seama prin gesturile tale vorbe etc...mie una imi plac baietii mai tupeisti da sa nu se intreaca cu gluma ...si nu mai fi asa timid fi si uh mai tupeist

| Dianne_9377 a răspuns:

Pai... pentru inceput ar trebui sa incerci sa te imprietenesti cu ea...adica sa ii afli id de mess, sa va cunoasteti mai bine(adica in concluzie, sa te cunoasca si ea )iar dupa cateva zile, daca inca iti mai place genul ei de fata poti sa o inviti in parc sau intr'un loc retras unde sa fiti doar voi doi (dar nu inainte sa afli daca are prieten, pentru ca nu cred ca vrei sa ajungi intr'o situatie jenanta)
si atunci sa o intrebi! trebuie sa iti invingi teama de un raspuns negativ pentru ca cine stie? daca va spune DA? nu poti stii pana nu incerci!

Dupa parerea mea mai intai ar trebui sa va cunoasteti pentru ca intr'un fel fata ar fi confuza in urma intrebarii(ma refer ca n' ar stii ce sa raspunda)! Deci trebuie mai intai sa o lasi sa te cunoasca!

Sper sa functioneze! Baftaa! big grin

Fundaa?

| robytza_5133 a răspuns:

Eu cred ca poti sa-i spui cu sinceritate : Imi place de tine daca vrei sa-mi dai o sansa sunt un baiat minunat sidoar te-am intrebat! Vrei sa -mi dai o sansa?