| Nohatepls a întrebat:

Cum as putea sa improvizez un vagin din toate punctele de vedere?

5 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Uite aici https://www.youtube.com/watch?v=9VaERoiODIs daca nu iti iese cauta pe google homemade vagina... funda?

| corbulalbrosu a răspuns:

Palma care se muleaza perfect pe ''cocoselul'' tau reprezinta vaginul perfect la varsta ta.

| Mussette a răspuns:

Cand o taia careva purcica, mai aproape de Craciun, faci bine si imprumuti. Daca nu, faci si tu o cerere la abator si iti vor intelege nevoile. rolling on the floor

| WolfGhost a răspuns:

Cati ani ai? Iti dau funda big grin

| WolfGhost a răspuns:

Nu se poate asa ceva pentru ca vei ajunge psihopat.
Gaseste ti si tu o iubita draguta daca vrei asta neaparat. Depinde ce varsta ai.