| Balaclava a întrebat:

Fetiliii reliliii ati putea iubi un tip pe care sa-l dominati din toate punctele de vedere?

26 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

N-ar putea, te asigur eu.

| Lawliet14 a răspuns:

Sunt sigur ca l-ar putea iubi, l-ar prefera in detrimenul celeilalte extreme. E un tip mai moale, nu fara personalitate as putea spune, dar asta e. Am cunostinte astfel si decat un asshole, jerk, mai bine asa. Cel putin pentru mediul inconjurator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu.

| Balaclava explică (pentru anonim_4396):

La cat de monosilabica esti, oricum nu ai putea sa domini pe nimeni.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Balaclava):

ești sigur?

| Balaclava explică (pentru anonim_4396):

Sigura*
nu ma insel niciodata, bambino.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Balaclava):

mda, e bine că-ți dai cu părerea despre niște persoane pe care nu le cunoști.
"bambino", pe bune?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si eu, e valabil si la baieti (mai ales).

| Balaclava explică (pentru anonim_4396):

Da, am uitat sa specific in intrebare si legat de gay, adica de tine, ca esti singurul gay de aici.

| Balaclava explică (pentru anonim_4396):

Fetiliii si gayiii adica uniqid reliliii*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg de ce ai iubi un obiect. Numai pe ala il domini cum vrei tu.
Ca "tip" nu e. Nu stiu daca nu cumva vrei doar un trofeu pentru a-ti satisface narcisismul.

| Balaclava explică (pentru anonim_4396):

Cu cine te certi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nimeni n-are inteligența ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

când văd că n-am cu cine, ce rost are? pur și simplu ți-am răspuns la întrebare, nu era cazul să începi cu comentarii răutăcioase. și iară începi "găină", minunat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu e vorba de slăbiciune. doar că n-are rost să mă cert cu un om pe care nici măcar nu-l cunosc, și care nici măcar nu știe ce vorbește.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cumva varsator?

| Balaclava explică (pentru anonim_4396):

Da, de ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Balaclava):

Ma pasioneaza pe mine cunoasterea si intelegerea oamenilor si am inceput de curand sa citesc despre caracteristicile zodiilor.
Tot ce am vazut mai sus si la tine in general alcatuiesc profilul femeii varsator.
Vroiam sa vad daca am avut dreptate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aoleu, esti febletea ei deja. Numai ea poate sa creada in zodii atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut descrierile fiecarei zodii, citesc mai multe site-uri. Horoscopurania cred ca e cel mai complet.

| iSwag a răspuns:

In ziua de azi, un "tip" e dominat si de o fetita, nu trebuie sa fii cine stie ce "domineităr".

| PsihopatX3 a răspuns:

Doar când au nevoie de ceva.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

NU

| Balaclava explică:

Grow up.

| Balaclava explică:

rolling on the floor eram sigura ca asa o sa faci.