| Darius942 a întrebat:

Cum as putea sa intru intr-o conversatie cu o fata pe care o plac enorm? As dori sa vorbesc cu ea si sa o invit sa iesim undeva.Dar am foarte multe emoti cand vreau sa vorbesc cu ea. Cum as putea sa o fac? Mai este o problema. Ea nu ma prea observa. Cum as putea sa o fac sa ma bage in seama?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cum crezi ca ar putea fi posibil asa ceva? Mergi la ea, prezinta-te frumos, spune-i ce doresti si dupa aceea te retragi, asteptand ca intr-o buna zi sa vina si raspunsul.

| Solitude15 a răspuns:

Cu timiditatea si rushinea nu faci nimic asa ca saluto in fiecare zi si intr-o zi pe neprins de veste spune-i ca e frumoasa si o placi etc. si tot asa funda happyca sa te observe stai mai mult cu ea staruiete sa fii alaturi de ea la bine si la rau