| anonim_4396 a întrebat:

Cum de in filmele deocheate nu se foloseste prezervativ?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Au ele montate sterilete cel mai probabil...

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu te lua tu dupa alea! daca tii la sanatatea ta! Protagonistii aia presteaza pe bani buni si fac analize foarte des, cred ca bilunar, daca nu saptamanal! Iar ele, cam la fel!
Nu riscati! Exista multe chestii nasoale, asimptomatice, si care se transmit foarte usor, si te trezesti dupa o vreme cu "bucurii" foarte deranajante!
Protejati-va intotdeauna cu PREZERVATIV!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-ai uitat ah? ">

| stygmate a răspuns:

Sunt destule metode de contraceptie si in filmele alea nu se folosete prezervativul deoarece sa r putea ca femeia sa foloseasca diafragma... apoii pentru cei care fac filme de gen dar profesioniste au un medic ce fac controale dese pentru a evita infectarea cu boli venerice au, apoi mai folosesc si pastila de dupa sau injectia pentru a nu ramane insarcinata.asta in cazul filmelor in care se fac de profesionisti.in cazul filmelor ieftine cred ca e riscul lor... ceea ce am zis e din ceea ce am mai citit si eu din articole informative happy