| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii demonstrezi cuiva ca il iubesti?

Răspuns Câştigător
| Vanessa_4224 a răspuns:

Pur si simplu te comporti normalhappy.fi tu insatibig grin.
El va aprecia ca tu esti sincera cu el!

10 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Sunt multe feluri. Daca vorbeste cu tine, atunci indreaptati atentia spre ce spune el si daca vrei da bine spune din cand in cand ultimele cuvinte spuse de el pentru ai arata ca iti pasa si asculti atent/a ce spune el. Daca sunteti prieteni deja o sa fie tulburat daca ii vei spune dintr-o data ca il iubesti.Eu zic ca mai bine decat sa ii demonstrezi ca ar putea dura o vesnicie pana sa isi dea seama. Spune-i! Si nu conteaza ce iti va spune, iai spus, te vei simti mai bine.Salut

| pwp a răspuns:

Ii spui ceea ce simti in fata

| dulcykaLy a răspuns:

Prin fapte, facand ce stii ca ii face placere. si ca il bucura

| bl0ndha a răspuns:

Pai ii faci o cina romantica,, petreci mai mult timp cu ea, cumparai flori sa vezi ca o sa o impresionezi

| TotulPentruUna a răspuns:

Ii acorzi multa atentie, te comporti cu el/ea ca si cum ar fi ultimul/ultima pe pemant, faci sacrificii si renunti la multe chestii pentru a fi impreuna, ii demonstrezi ca o/il iubesti prin sinceritate`a ta increderea care o ai in el/ea si nu in ultimul rand ii spui "Te Iubesc". Mai sunt multe alte feluri de ai dovedi ca o/il iubesti. happy

| Ana213 a răspuns:

CSS:

Cadouri, sarutari, surprize.

| RkoRko12 a răspuns:

Ii spui : Te Iubesc! si te credebig grin

| GuessWho_8056 a răspuns:

Pai depinde daca e un parinte sau...straight face
nu stiu incearca sa afli ce ii place ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga.GuessWho
nu`i un parinte e iubitul meulaughing)

| andra_3918 a răspuns:

Apeciazal