| Didiiii2520 a întrebat:

Cum poti sa-i demonstrezi cuiva ca il iubesti? Dau fundabatting eyelashes!

Răspuns Câştigător
| AriannaAri a răspuns:

Fi tu insuti pentru ca multi baieti apreciaza simplicitatea si naturaletea unei fete. Vorbeste cu el calm si frumos, fa mici gesturi care sa ii demonstreze ca il iubesti.
Pana la urma totul va veni de la sine.
Bafta kiss.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Prin fapte nu prin vorbe.

| anytimeanywhere a răspuns:

Sunt de ajuns chestii marunte dar pline de semnificatii, nu e nevoie de gesturi dramatice ca sa stie ca ce simti.

| petitdreamer a răspuns:

Facand mici gesturi... Adica arata-i ca il placi, dar nu deodata. Cu mici gesturi de afectiune

| Ruffneck a răspuns:

Il scuipi in ochii -.-

| TeYwbesk a răspuns:

Spune`i`o! Tare si clar. I-o demonstrezi mai incolo!