| Kidddda a întrebat:

Cum e mai bine? Single sau intr-o relatie? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| OchiCaprui112 a răspuns:

Pai uneori e foarte bine singur: nu te streseaza nimeni, ai mai mult timp pentru tine si asa mai departe... Dar fiind singur in unele momente te vei si simti singur, si vei simti nevoia sa fi/sa te simti iubit day dreaming De aceea parerea mea este ca este mai bine intr'o relatie deoarece mereu ai pe cineva alaturi care sa te iubeasca. happy

Răspuns utilizator avertizat
| OchiCaprui112 a răspuns (pentru claudiu2386):

laughing Ehh daca e asa ii spui pur si simplu ca ai treaba si il lasi sa se calmeze laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| OchiCaprui112 a răspuns (pentru claudiu2386):

Na las-o atunci oh go on laughing

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ambele,atunci cand esti intr o relatie, cateodata simti nevoia ca mai vrei sa fi si singur........si invers

| Jhfdfd a răspuns:

Depinde de la o persoana la altawinking
Eu de ex uneori ma simt mai bine singura... dar apoi nu stiu parca uneori sunt prea singura big grin... deci tu decizi, nu noi iti spunem cum sa fiibatting eyelashes
Tu stii ce e mai bine pentru tinehee hee noi doar te ajutam big grin, deci lasa.ti sentimentele libere si ele decid big grin

| SakonSIUkon a răspuns:

De acord cu mona.

| aleeee a răspuns:

Single! :X

| AllTogether a răspuns:

Cel mai bine e intr-o relatie.Ai cu cine sa-ti impartasesti sentimentele, ai pe cineva care tine la tine si te simti mereu iubit...dar inca nu stiu asta pentru ca inca nu am fost cu cineva

| M4A1Carbine a răspuns:

Uite as spune ca trebuie sa fii intr-o relatie cand vei fii mai mare vei avea copii(daca vrei tu bineinteles) copii sunt cea mai mare bucurie pe acest pamant a unei mamebig grin eu as spune sa fii in relatiewinking