| SuntFataInPlm a întrebat:

Cum e posibil cand eu voiam sa ma sinucid, bine doar ma gandeam cum, si voiam sa ma tai, intru pe fb, si imi da accept baiatul de care-mi place instantaneu devin fericita, desi n-am vorbit in viata mea cu el.
wow
App. imi spuneti cum as putea incepe conversatia cu el

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Printr-un simplu Hey, sall. sunt X si te-am remarcat... Bla, bla, bla.

| LoveSleep a răspuns:

Vai de mine!
Da de ce-ai renunțat la sinucidere?
Tu știi cât rău faci omenirii prin decizia ta?
Hai fuguța și caută-ți un pom.

| e1xtz a răspuns:

laughing
Mi se pare mie, sau astazi sunt printre cele mai tari intrebari pe TPU la love&sex.

| Doub a răspuns (pentru e1xtz):

Nu-mi vine sa cred.straight facestraight facestraight face

| Doub a răspuns (pentru e1xtz):

Ai nevoie de un psiholog. Urgent.

| Doub a răspuns (pentru e1xtz):

Ohhh, scuze. Raspunsul cu psihologul nu era pentru tine.I don't want to seelaughing
Scuze.

| SuntFataInPlm explică (pentru Doub):

Nu vreau sa ii spun mamei mele, si eu vreau la psiholog, sa imi revin, ca-s prea depresiva... am ajuns rau

| SuntFataInPlm explică (pentru Doub):

Oricum si eu am nevoie, keep calm, am avut tentative de suicid cu sutele, bine de fapt 6 in 2 luni

| Doub a răspuns (pentru SuntFataInPlm):

Raspunsul cu psihologul era pentru tine, nu pentru e1xtz (scuze inca o data).

| SuntFataInPlm explică (pentru Doub):

Aa, da m-am prins, stiu ca am nevoie...