| myrab3la_4006 a întrebat:

Cum este pentru prima data cand faci sex pentru o fata?

Răspuns Câştigător
| Relax_7124 a răspuns:

Sunt o fata pe conutul prietenului meu si as vrea sa-ti spun :
Este cea mai faina senzatie pe care am avut-o vreo data cel putin eu cred asta este o senzatie pe care nu o poti descrie nici in cele mai frumoaste cuvinte
Ceva de vis
Eu nu vroiam la inceput dar am avut incredere in iubitul meu si a meritat
Sper ca te-am ajutat
Funda?puppy dog eyes plss

8 răspunsuri:
| xxxname a răspuns:

Nustiu cum e pentru o fata, dar stiu ca pentru baiat e mult mai bine atunci cind face prima data sex decit unei fete...winking
Fata primele 2-3 ori are dureri, pe cind baiatul poate avea dureri doar o singura data, si isi inplineste mult dorit de mic copil big grinwinking

| Dek a răspuns:

La inceput doare dar dupa aia e binewinking

| SEXobeat a răspuns:

Durerossad

| astridwhite a răspuns:

Mare e gradina...

| mariana123novela a răspuns:

Dureros deoarece se va rupe pielita.

| robiniotunami a răspuns:

Pai o sa te doara daca e prima data. dar apoi nu mai o sa te doara dar o sa te simti bine depinde cu cine o faci happy

| dj1mix a răspuns:

Senzati si placerea o simti doar atunci nu poti sa o explici

| nutzza100 a răspuns:

Pentru mine este un lucru placut chiar daca prima oara am avut dureri.