| anonim_4396 a întrebat:

Cum este sa saruti cu limba?

Răspuns Câştigător
| Parintele a răspuns:

Foarte placut sau gretos.

16 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Excitant.

lolita
| lolita a răspuns:

Da tu cati ani ai?
super, lasate dus de val.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mai, DOAR cu limba nu stiu... Dar "za frech kiss" ii... special si nici nu trebuie teorie, doar sentimente*.
Spor!

auran
| auran a răspuns:

Depinde de partener/a, uneori poate fi gretos sau dimpotriva poate trezi in tine ceva...

| kh1ss a răspuns:

Experimenteaza tongue

| zuzuliana a răspuns:

.incearca si ai sa vezi...depinde si de partener uni sarut scarbos cu limba...alti foarte placut.deci daca prima dat nu o sati placa ...mai incearca cu altul sa vezi ca e fainn...MERITA

| Paula a răspuns:

Cea mai faina inventie a omului :X:X:X
ce mai, romantic, hot, si foarte practicat big grinbig grinbig grin

| onlyme_3202 a răspuns:

Fainlaughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prikolna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut am 13 ani si am citit mai multe comentarii de pe forum si am ramas tablou eu in locul lor as fi intrebat de un nou joc barbie mi se pare ca unii copii din ziua de azi la 13 ani se cred foarte maturi.sunteti de acord cu mine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marfalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Romantic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca iti place persoana respectiva atunci totul vine de la sine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de cati ani ai. eu am 13 si crede-ma nu vr sa incerc asa ceva p langa ca o colega a incercat a sp ca a fost dulcee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Extraordinar de palpitant, excitant dar si foarte romantic.totusi trebuie sa ai si un partener pe cinste sa stie sa te duca in al noualea cere

| nady a răspuns:

Tare pasional, cel mai romantik sarut.winking