| Antonies a întrebat:

Cum saruti cu limba? Habar nu am cum se face. Sunt baiat.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie doar sa incerci. Vei reusi in mod sigur. La inceput poate putin mai ''stangaci'' dar poti fi sigur ca la a 2-a sau a 3-a incercare va fi probabil ''aproape ca perfect'' Succes!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Iti gasesti o iubita care stie si faci ce face si ea cu limba, te vei invata.

| MistocarulSRL a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Mersi.Mai azutat si pe mine acum.

| AlexSalling a răspuns:

E simplu. Cand o pupi, iti impreunezi limba ta cu a ei. Nu-i un sentiment placut, din experienta zic.

| MistocarulSRL a răspuns:

Cauta pe Youtube ca gasesti sigur. Poate o sa ai si o erectie ca sa te faca sa te simti mai bine. Poate.

| AnaaMariaa123 a răspuns:

Asa eram si eu la început. Am 15 ani. Primul meu sarut cu limba a fost la vreo 2 sapt dupa primul meu sărut normal. Eram impreuna cu un baiat si pur si simplu in ziua aia am cautat pe net cum se saruta cu limba. Nu am inteles nimic din ceea ce zicea pe net. In seara respectiva cand m.am vazut cu baiatul ala ne.am sărutat cu limba, cum a pornit asta chiar nusj, stiu doar ca la sfarsit el mi-a spus ca eu am fost prima care a inceput acel sărut cu limba
Totul vine pe moment