| anonim_4396 a întrebat:

Cum excit un baiat?

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Sărută-l pasional, mângăie-l pe gât, abdomen. Pupă-l pe gât thinking etc.

16 răspunsuri:
| Razvy112 a răspuns:

Sarutal pe gat, in zona urechii, pune-i mana usor pe abdomen(pe sub tricou, contact direct), fate ca iti aluneca mana si mai jos. O sa-ti dai seama ca este excitat cand o sa se ridice un cortulet big grin sper ca te-am ajutat

| swagMeOutBitch a răspuns:

Il freci pe p*** Pune fata mana si invata nu ne mai oripila cu intrebari d'astea

| kittykat a răspuns:

Zona de excitare a unui bărabat depinde la fiecare în parte, caută alte posturi se găseşte aşa cum spune şi grab laughing

| grab a răspuns:

Esti troll?
Se discuta asta zilnic aici!
Citeste posturile de ieri gasesti vreo 2-3 sigur!
In principal trebuie sa fii femeie ca sa exciti un barbat normal! Esti?

| AdrianDihoricescu a răspuns:

Cu gura

| NnDWtf a răspuns:

Maseaza-i degetele de la picioare.
Cum dracu sa exciti altfel un baiat daca nu cu degetele de la picioare, nu?

| g4mma a răspuns:

Recita-i poezii.

| andreeascumpika01 a răspuns (pentru g4mma):

Ăsta a fost cel mai bun răspuns laughing)))

| Arkhasas a răspuns:

Prin contact fizic. Logic. Ce-i aşa de greu?

| alexanonimu a răspuns:

Fai o mu! e il vei terminasmug

| Miiku a răspuns:

S`a mai pus intrebarea asta de cateva ori pe aici. Si cum am mai spus fiecare baiat are modu` lui de excitare. Incearca sa il aflii si il pui in aplicare. happy

| intelboss a răspuns:

Na ce intrebare daca esti fata te dezbraci usor te pui pe el il dezbraci si pe el usor il saruti peste tot, il lasi sa te atinga observi ca se excita deoarece penisul i se scoala il iei apoi in gura si il sugi iar cand ajunge la punctul maxim de excitatie te va uda putin cu lapte... si poti sa papi laptele deoarece este bun, contine calciu

| Actaar a răspuns:

Il musti de capul p*li.
Vezi sa dai sangele.

| RazvanAttilaRus a răspuns:

Sa-ti zic eu cum? Pune-te in brate la el; lasa-l sa-ti puna mana unde vrea el si asa subtil(in caz ca nu esti asa indrazneata) atinge-i penisul, va functionawinking

| Helena2011 a răspuns:

Prin contact fizic.

| sk0rpaNNN a răspuns:

Poi cum sa iti zic ii dai jos pantaloni si in caz ca are par la fund... il impletesti frumoswinkinglaughing)