| pppppppp a întrebat:

Cum sa excit un baiat?

Răspuns Câştigător
| Em40 a răspuns:

Saruta-l pe tot corpul, mangaie-l, fi "rea", imbraca-te in ceva cat mai sexy care sa iti scoata cat mai bine in evidenta formele, urca-te pe el, freaca-te mangaie-l in zona intima.Tu trebuie sa ii sti cel mai bine slabiciunile daca e vorba de prietenul tau. Incearca sa fi si gingasa ca un copil, adica asa zburdalnica, incearca sa fi si mai rea, sa pui stapanire pe el sau alte chestii din astea...Vezi ce ii place ..Bafta multa!tongue

7 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Ii pui mana pe nas

| UnVis a răspuns:

Inbracate sexi, danseazai in poala.

| LittleLuciane a răspuns:

Imbracate sexy sarutal si fai sex oral cu siguranta se va simti bine

| rpushtiu a răspuns:

Zii ca vrei sa ii faci un blowjob si gata! voila
winking

| andytuu a răspuns:

Cea mai penibila intrebarelaughing))) da ti frau liber imaginatiei si cu siguranta se va excitawinking mai ales daca nu ai retinerihee hee

| AlexFotografu a răspuns:

Sarutal pasional doar cu limba, lingel pe fata, bagai mana in pantaloni happy