| iubireaepestetot a întrebat:

Cum fac ca un baiat sa ma placa mai mult pe mine? El mai iubeste o fata dar a spus unui prieten de al meu ca o iubeste mai mult pe cealalta! plz vreau sa stiu!

Răspuns Câştigător
| NoMoreRegrets a răspuns:

Parerea mea e ca nu exista "mai iubeste o fata". Daca iubesti cu adevarat, iubesti doar o persoana. Iar tu, pentru a evita ca el sa-si bata joc mai bine ai lasa-o mai moale cu dragostea asta laughing. Vor mai aparea baieti happy

3 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Nu poti iubi niciodata 2 persoane in acelasi mod. incercati sa nu mai puneti botul la tot ce vi se spune