| MaDaLiNaLexAndRA a întrebat:

Un baiat a spus ca iubeste 2 fete pe una cu sufletul si pe cealalta cu inima ..care este diferenta si pe care o iubeste cel imi mult?

6 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Asta e ca si intrebarea aia:asculti sau auzi? Numai ca la aia am stiut sa raspund...cred ca o iubeste mai mult pe cea pe care o iubeste cu sufletul.Cu inima iubesti pe oricine, dar, rar o iubire ramane in peretii sufletului.Imi plac intrebarile de genul asta!

| agoodvampire a răspuns:

Nu stiu sa iti explic laughing dar johnny depp spune asa : Daca iubesti 2 fete/baieti in acelasi timp alege-o/l pe al/a doua/ilea pentru ca daca o/il iubeai cu adevarat pe prima/ul nu te mai indragosteai de al/a doua/lea laughingbig grin deci spune-i asa baiatului ala happy

| EmaEmax a răspuns:

Ce intrebare mai e si asta? De unde-ai scos-o? straight face

| drhotzu a răspuns:

Nop nu iubeste pe niciuna!
sunt baliverne de copii mici... nu aveti ce face in loc sa aveti o copilarie va stresati cu relatii dragoste si alte tampenii!

| DraGutZUul a răspuns:

Asa e, o aburealalaughing

| Tataru_Ionut_1991 a răspuns:

Pe niciuna, le abureste pe amandoua incercand sa creeze intelesuri pentru cele cuvinte, se cam foloseste de ele, nu crede in prostii din astea. E o mare aburealawinking