Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2732319intrebari
Ultimele intrebari
Cupio.ro
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
19 Aug
SATI 216.716AFISARI
92.310VIZITE
80.719V. UNICI
2 Februarie 2012
Catalyn13Barcelona intreaba:

Cum fac o fata sa ma placa, si sa fiu impreuna cu ea! Funda!

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    3 Februarie 2012 04:26
    XXXloveXXXx a răspuns:

Nu poti sa faci pe cineva sa te placa tot ce poti face e sa te faci placut asta am invatat si eu si asta cam asa e deci fi tu insati poartate normal nu incerca sa fi altfel pentru ca tu vrei sa se indragosteasca de tine asa cum esti nu de tine fiind prefacut incearca sa discuti cu ea si daca nu ai curaj ei bine trebuie sa iti faci si asa ii dovedesti k gandesti si matur inca un avantaj incearca sa fi peste toto unde e si ea dar sa para intamplator stai prin preasma ei zambestei frumos razi la toatae glumele ei dai intodeauna dreptate laudo in fata prietenilor vostri iai apararea cand greseste si incearca s bati apropouri ca o placi ceva de genu "persoana potrivita pentru mine nu stiu de ce dar seamana perfect cu tine sau daca as gasi o fata ca tine as iubio toata viata" fa-i complimente mereu si mai ales in fata prietenilor eu si in special iubesc asta.Bafta! funda?

• 17 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 2 Februarie 2012 23:22
    Ronnix a răspuns:
    Mergi la Hoqwarts, te vor invata aia magia interzisa de care ai nevoie.
  • 2 Februarie 2012 23:21
    Mademoiselle a răspuns:
    Nu exista o modalitate anume, intra in vorba cu ea fa rost de id ei, vorbeste cu ea, dar nu ii spune imediat gandurile tale sa nu o sperii, vorbesti cu ea si pe urma ii spui! Oricarei fete ii plac complimentele asa ca sa nu fi "zgarcit" in complimente! Succes te pup :*
  • 2 Februarie 2012 23:23
    Chauderitza a răspuns:
    Hey :*.
    Nu esti greu.
    Trebuie sa o cuceresti.smug
    Sa te imprietenesti bine cu eawinking
    Sa o faci sa rada, ii ceri id-ul. dupa aceea numarul de telefon.si vorbiti.
    Dar, sa fii sigur ca sa te placa si ea nu trebuie sa stai 2-3 ore.
    Ci 1-2 luniwinking
    Pana se ataseaza de tine :*
    Bafta
    Paa
    7 Mai 2013 21:03
    alexfunjohncena a răspuns (pentru Chauderitza):
    Dar eu i-am cerut unei fete nr. de tell Si o zis nu tie nu ti-l dau, Ce vrei sa faci cu el? Dar inca cvbig grinaca eu si fata de care imi place si inca o prietene de-a mea stam si fata d care imi plc ma intreab daca imi plc de prietena mea si eu zic nu si fata de care imi plc zice Whoah ce bin si nu mai zice e si dupa zice woah ce rau Asa-i ca ai plc de mine? Sau daca ma intreaba daca m iubita, Nu inseamna ca ai plc de mine?
    18 Octombrie 2013 22:41
    Americanlife a răspuns (pentru alexfunjohncena):
    Fii mai expicid
    - Ascunde conversatia (2 răspunsuri)
  • 2 Februarie 2012 23:21
    Aduutza1993 a răspuns:
    Pentru inceput imprieteneste-te cu amici de ai ei...afla-i numarul de telefon sau adresa de messenger pentru a putea discuta lejer. Pentru a avea o relatie trebuie sa vada fata ca aveti lucruri in comun,ca ganditi la fel, ca ascultati acelasi gen de muzica. Propune-i sa va vedeti prima data doar ca amici (ca sa nu vada ca esti disperat sa te combini cu ea ), faceti glume, o privire calda si un zambet sigur o va face sa se gabdeasca la mai mult. La a doua intalnire sigur o sa fiti impreuna. Incearca pe urma sa-i faci o surpriza asteapt-o intr-o zi de la scoala cu bomboane si ciocolata ...sigur nu se va astepta. Funda? tongue
    3 Februarie 2012 11:55
    Catalyn13Barcelona explică (pentru Aduutza1993):
    Am numarul ei de telefon, am si id-ul, suntem prieteni de 3 ani.
    1 Martie 2012 09:49
    claudiu2012 a răspuns (pentru Catalyn13Barcelona):
    A okey

• 9 Aprilie 2012 11:27
    loverul97 a răspuns:
    Cum fac o fata sa ma placa?! e o situatie ciudata la mine. a inceput intr-o dimineata am intrat... am intrebat`o ce face etc. i-am cerut id`ul de mess. A zis nu ti`l dau ne cunoastem? Eu i-am spus : nu dar nu vrei? ea: nu. mai pot face ceva?
  • 11 Iulie 2013 23:19
    VargaAndrei1979 a răspuns:
    Fi romantic, nu injura cand esti in preajma ei
  • 8 Iulie 2013 13:31
    aNoNiM996 a răspuns:
    Pot sa te intreb ceva? cati ani ai?
    9 Iulie 2013 22:49
    Catalyn13Barcelona explică (pentru aNoNiM996):
    14 jumwinking
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 12 Februarie 2013 14:02
    MiCcUTzZ a răspuns:
    Trebui sa stai pe langa ia dar sa nu stai mereu dupa de te va crede ca esti obsedat de ia!
  • 29 Iunie 2013 22:47
    Ma sincer, nu stiu ce parere aveti voi dar, facandui la o fata complimente incontinuu, se ataseaza mult de tine si pana la urma te place foarte mult. Vorbesc din propria experienta!
  • 23 Mai 2013 15:57
    AstaStEu a răspuns:
    Saulutare TPU. eu mam andragostit de o fata.si imi este frica sa vorbesc cu ia. plus ca am niste prieteni foarte nesimtiti daca ma vad an preajma unei fete ancep sa rada sa faca baza de mine. Acea fata nu stiu parca nu este intresata de mine sau nu stiu... ca mieste frica sa vorbesc cu ia. Dati-mi si mie un sfat! si o vad app zilnic. pentru ca suntem antro trupa. si cand ancerc sa vorbesc cu ia nu pot nu-mi mai gasesc cuvintele. si eu ancerc normal cand o vad si-mi zice ceva ma fac ca nu sunt intresat de ia, si asta ma cam deranjeaza si pe mine.
    30 Mai 2013 23:16
    adrianoadyyy a răspuns (pentru AstaStEu):
    Invit-o la un suc, si incearca sa sa o faci fericita.
    18 Octombrie 2013 22:48
    Americanlife a răspuns (pentru AstaStEu):
    Asa sunt si eu vrei sa ne unim pe fb?