| smainyy a întrebat:

Cum fac o fata sa ma placa, si sa fiu impreuna cu ea! Funda

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Asa cum fac toti barbatii de zeci de secole, prin meritele personale.
Accentueaza-le si se va gasi fata care le va putea aprecia sincer.

| DNSK a răspuns:

La cum ai scris..ai vreo 10 ani. deci mai bine te joci singur decat cu fetele. nu-ti distruge viata de asa tanar

| Mussette a răspuns:

Fi tu insuti!
Daca e sa te placa, te va placea asa cum esti. Totusi, fi atent cu ea, dragastos, respectuos, nu badaran. big grin
Degeaba icerci sa pari intr-un fel sau altul, ca atunci se va indragosti de o imagine falsa a ta. Nu poti juca teatru in fata cuiva continuu.
Vorbeste cu ea, fa-i complimente ca sa-si dea seama ca o placi, invit-o undeva, pup-o daca iti permite si atunci vei vedea daca te place sau nu.

| FaraSareDoi a răspuns:

Ești frumos, bine.
Ești urât, mori singur.
Dacă totuși ești urât și ai bani, vei avea fete.
Nu am ce sfaturi să îți dau. Dacă te place, se va uita la tine, va zâmbi... Îți dai tu seama și atunci te duci la ea și îi vorbești.

| corhaz a răspuns (pentru FaraSareDoi):

Asa e.un raspuns bun dar daca zici asta oamenii zic ca esti rau si etc.mare dreptate ai

| AndreyBorona a răspuns:

Fi frumos si bogat

| Chawki a răspuns:

Masina, bani si faima!

| robi1990 a răspuns (pentru Chawki):

rolling on the floor ai mare dreptate!

| Chawki a răspuns (pentru robi1990):

winking

| Ottakringer a răspuns (pentru Chawki):

Nu ai specificat ce fel de masina laughing

| Ciocolataa20 a răspuns:

1. Te apropi de ea
Deci intai trebuie sa te apropi de ea. O bagi in seama mai des, afli ce lucruri ii plac astfel sa aveti ce vorbi.
2. Afli daca nu place alt baiat sau daca nu e cu altcineva
Este foarte important ca usurel sa aduci in discutie acest subiect in caz ca nu stii daca place pe altcineva sau daca nu e cu altcineva
( 3. Daca place pe altcineva )
Tot ce trebuie sa faci e sa fi mai bun decat persoana respectiva. Dar daca e cu cineva nu aduce acuzatii false ca sa o castigi si sa se desparta. Sunt sanse mari ca ea sa nu mai vrea sa fie cu tine daca i-ai stricat relatia anterioara.
4. Fii dragut cu ea!
Ajut-o, dai sfaturi, condu-o acasa (in cazul in care nu sta in acelasi bloc sau langa casa ta foarte aproape). Alina-i durerea, dai o imbratisare cand e suparata sau cand e frig! Fetele adora romantismul si lucrurile amabile din partea baietilor.
5. Daca nu e pregatita.
Daca nu e pregatita sa fie cu tine si isi doreste sau te place (oricat de putin) ia-o cu incetul. Azi stati mai aproapiati, maine ajungeti la imbratisari, apoi la pupici pe obraz iar apoi asteapta momentul potrivit, apropie-te de ea si ofera-i primul sarut cu tine. Daca ai mai sarutat vreo fata ai experienta si ofera-i un sarut dulce dulce dulce pentru a prinde incredere si a reusi sa fi cu ea!

| Flutu012 a răspuns:

Pai comportate frumos cu ea ..complimentez.o, bag.o in seama mereu si dupa vezi tu ce se intampla

| emanuel87 a răspuns:

Wtf

| Roze10 a răspuns:

Pai pur si simplu fi tu pentru ca la o fata nu ii plac băietii care se dau in spectacol..., deci fi tu si ai sa vezi ca nu ai nimic de pierdut

| andreeamihaa a răspuns:

Vorbeste cu ea si fii tu insutiwinking si daca chiar iti place de ea ai putea sa ii spui asta, pana la urma nu ai nimic de pierdut big grin