| htcwildfire a întrebat:

Cum fac sa-l recuceresc daca acum nici nu ma mai baga in seama si se poarta cu mine ca si cand nu ne-am cunoaste. Il cunosc de 3 ani si am fost impreuna un an. A fost prima mea iubire( si eu pentru el) si acum se poarta ca si cand nu a fost ceva intre noi. Suntem din scoli diferite si ne intalnim la antrenamenul de tenisde camp. Il mai intalnesc prin parcul in care obisnuiam sa ne intalnim cand eram impreuna, dar acum e cu baietii, si nici nu ma saluta. Chiar daca e singur, tot nu ma saluta. Noi ne-am despartit pentru ca parintii mei au aflat si nu au fost de acord, iar eu m-am despartit fortat de el, dar el nu a stiut adevarul de la inceput. I-am zis adevarul de-abia dupa un an. Acum a zis ca a fost prea tarziu si ca lucrurile s-au schimbat. Va rog, spuneti-mi cum sa-l recuceresc, dar intr-un timp scurt, pentru ca noi ne intalnim doar la antrenamente, si stam 2 ore in care jucam in continuu. Va rog ajutati-ma! Fara mistouri!

3 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

De ce sa iti pierzi timpul sa recuceresti o persoana care nu te vrea? mai bine uita-l, nu poti tine pe cineva cu forta langa tine

| Gheorghe4U a răspuns:

Call Severus Snape din Harry Potter si zii sa faca o potiune de dragoste...

| htcwildfire explică (pentru Gheorghe4U):

Am zis fara mistouri!