| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sex? Gen, cum ar trebui sa incep?
PS:Sunt baiat si am 17 ani.

18 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai scris.
=====
n 27 Mai | qVlad12 explică (pentru AngelOfOreno):
Am 13 ani, nu fumez happy. Mersi oricum.
=====
Deci, câți ani ai, 13 sau 17?

| qVlad12 a răspuns (pentru sadrian46):

Poftim? Ce vrei sa spui?

| sadrian46 a răspuns (pentru qVlad12):

Am constatat asta.
În 27 mai ai declarat pe TPU că ai 13 ani.
Acum declari că ai 17?
Care este adevărul? Ai 13 sau 17?
Ai 13 și întrebi cum faci sex?
Asta vreau să spun.

| qVlad12 a răspuns (pentru sadrian46):

Cine sunteti? si de ce vreti neaparat sa stiti?

| Catrice a răspuns (pentru qVlad12):

Te verifica de la SRI laughing

| sadrian46 a răspuns (pentru qVlad12):

Ai pus o întrebare și astfel ai cerut un ajutor. o informație, cum să faci sex. Te aștepți ca cineva să te ajute pe TPU. Eu sunt o persoană din cele care te poate ajuta. Asta este necesar să știi despre mine.
Eu într-un fel discut despre sex cu o persoană care are 13 ani și altfel cu o persoană care are 17 ani.
De aceea te întreb, dacă vrei să discuți cu mine aceasta.
Dacă vrei să te ajut eu, discuți cu mine, dacă dorești ca eu să fie acela care te ajut. Dacă dorești să te ajute alții, pur și simplu nu discuți cu mine, mă ignori și discuți cu alții. De aceea te întreb. Nu te obligă nimeni nici să îmi răspunzi, nici să discuți cu mine problemele dtale. Dacă vrei să stii mai multe despre mine, poți viziona profilul meu, am ajutat până acum peste 2200 de persoane diferite pe TPU. În răspunsurile mele pe care le poți citi pe TPU, am spus multe lucruri despre mine, și poți vedea cine sunt.

| Lizuca1234 a răspuns (pentru sadrian46):

E clar, are 13 ani. Io la 13 ani nici nu stiam ce e ala sex laughing

| sadrian46 a răspuns (pentru Lizuca1234):

Eu știam. Am găsit în podul casei o carte interbelică Educația *******. Al doilea cuvânt era înegrit complet cu creionul de proprietar, așa era de tabu domeniul pe atunci. La pagina 50 era un desen oarecum schematic, cu un bărbat și o femeie unul lângă altul, cu fața spre cititor și o explicație din care rezulta că prin actul sexual se nasc copii. Iar colegii de școală din cartier, știau și ei, fără carte, din alte surse.

| Lizuca1234 a răspuns (pentru sadrian46):

Nu zic ca nu e ok sa stii. Insa sa iti doresti sa practici...la o varsta atat de frageda.e peste limita mea de intelegere. Dar nici nu ma mir, in ziua de astazi totul are conotatie sexuala. Mie la 13 ani imi statea gandul la joaca si la scoala... sincer, de-as avea copil si as auzi ca vrea sa faca sex la 12-13 ani, in cui l-as pune laughing

| sadrian46 a răspuns (pentru Lizuca1234):

Poți să îl pui nu în cui, ci să îl și țintuiești acolo.
Hormonii cu care sunt injectate animalele a căror carne o mâncăm, emanațiile din ambalajele de plastic bagă în noi hormoni, și mass media bagă tâmpenii. Așa că să ai întâi un copil și pe urmă mai vorbim discuții.

| Lizuca1234 a răspuns (pentru sadrian46):

Ai mare dreptate! No comment!

| mihai69 a răspuns:

Ai uitat să specifici: singur, cu o parteneră, cu un partener sau într-un grup? Că nu e tot una...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. Pai daca esti baiat ar trebui sa fi mai curajos. Sa ai pezervativ la tine categoric. Alegi fata, o mangai o faci sa vrea si ea, ca sa se ingroase penisul iti dau un sfat, pune-o s-o frece in timp ce te saruti cu ea. Apoi o umezesti la pasarica ca sa intre mai usor. Apoi treci la treaba, incepi sa o introduci in ea incetuc. Sa ai spor!

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Introdu si tu, asa, incetuc, inca un "i".

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Sa ai prezervative.
Incepi cu preludiul.

| croissant a răspuns:

Sexul nu se invata insa daca esti la inceput o sa faci ceea ce simti si cel mai important este sa va simtiti bine atat tu cat si partenera ta insa daca simti ca nu esti pregatit mai asteapta si nu uita de protectie prezervativele.

| Bozgi200 a răspuns:

Pai la început o sa fie nașpa, o sa ejaculezi foarte repede din cauza emoțiilor... Incepi printr-un sărut mai lung și după ușor ușor ajungi la părtea mai "importantă"...

| Iuliana2018 a răspuns:

Poate poți începe prin a te dezbrăca, just sayin.