| Gimmie1ツツ a întrebat:

Cum iÎ place unei fete să arate un baiat?

Răspuns Câştigător
| RamooNebunik a răspuns:

Pei fiecare fata are gusturile iei dar in general fetele apreciaza baieti Blonzi si cu ochii albastrii happy Dar fiecare fata are gusturile ei unele fete prefera baieti blonzi unele baieti bruneti happy

4 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Mie imi plac barbatii, scuze. Las pustoaicele sa iti explice. Ele sunt cele inebunite dupa aspectul fizic, dragostea adevarata nu are aspect. Respectiv, daca e urat(sa zic) nu-i dai nici o sansa de a se converti "dragostea ta" nu? deci, lasam aspectul. Vrei sa fiu dulce? Eiii bine, in tiparul meu niciodata nu-l voi gasi pe galantul meu desenat. Totusi, sa fim realisti. Te-ai trezit?

| Andreyus13 a răspuns:

Sa stie sa se poarte cu ea, ai inteles prietene sa ramana intre noi.

| hellaw a răspuns:

laughing vad ca aia tiau raspuns doar la comportament cand tu ai intrebat la cum sa aratelaughing deci. sa fie imbracat bine smug sa aiba asa parul in sus.dar in sus bine de tot nu doar un pic acololaughingsmug sa fie bunsmug si sa fie dragut la fatasmug:*

| MaraMara12 a răspuns:

Sa ii acorde atentie... atata... crede-ma