| shadiersun a întrebat:

Cum ii poti arata unei persoane ca chiar ti la ea si chiar o iubesti?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Cate moduri de comunicare cunosti intre oameni?
Foloseste-le pe toate si e mai mult decat suficient,fa orice iti vine in gand,cu singura conditie sa nu deranjezi pe cineva in jur!
Pana si cu o scobitoare m-am trezit scrijeland pe fata de masa ceea ce simteam,asa ca nu te lasa impiedicat de nimic,lasa-ti mintea libera!
O privire spune milioane de cuvinte,un zambet il umple de fericire pe celalalt,un alint il poate ridica cativa centimentri de la pamant,un gand frumos asternut cu arta pe hartie il va imbata de fericire, o floare oferita fara motiv il va entuziasma, orice, fa orice!
Lasa-ti imaginatia libera si actioneaza, pentru ca sufletul unui indragostit devine geniu fara sa aiba nici cea mai mica pregatire!
happy

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ii dai cardul de credit si ii zici sa se duca la shopping, asta daca esti baiat, daca esti fata, ii areti tzatzele.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu crezi ca ai facut asa ceva dar persoana respectiva nu apreciaza asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te intorci cu picioarele in sus, si spui, ia-ma sant a ta toata. daca esti baiat, ii spui; sant al tau tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand iubesti pe cineva intrebarile de genu' nu au sens.

| andreimrm a răspuns:

Cand iubesti nu ar trebui sa-ti fie greu deloc sa faci lucrul asta, mai ales ca o cunosti bine, stii ce-i place ce fel de fire e, surprinde-o, o cina romantica, o declaratie, trimite-i flori mereu, preocupa-te de problemele ei, ascult-o, intelegi-o, ajut-o, scrie-i poezii de dragoste, ar putea fi multe...

| Georgemy9 a răspuns:

Dai foc.