| Bloom_2977 a întrebat:

Cum ii poti arata unei persoane ca o iubesti?

2 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Interesanta intrebare.Persoanei iubite ii spui acest lucru,dar ii si arati,deci prin fapte,prin privirea sincera in ochi...Ii doresti binele,ii arati, esti alaturi la bine si la rau, esti intelegator.

| atige a răspuns:

Spune'i ceea ce simti in momentul de fata, fara sa te ascunzi sau sa ocolesti. Fi sincer/a din toate punctele de vedere, nu incerca sa faci ceva doar pentru ca asa ti'a zis cineva. Aratai cum simti tu ca trebuie.