| alexandraaaa_9944 a întrebat:

Cum poti arata unei persoane ca o iubesti?

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Eu de exemplu ii arat iubitului meu ca il iubesc asfel:ii spal hainele, i le calc, ii fac de mancare, il astept cu casa curata, ma bucur alaturi de el, plang alaturi de el, il sustin cand are nevoie, il mangai, il alint, ii dau tot ce am eu mai bun, il iubesc cu toata fiinta mea!

2 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

PAi:Uita-te in ochii lui si zambeste 5 secunde.happy

SAu sacrificate intr-un fel si vei demontstraa.happy

| Gxgdark a răspuns:

Buna! Este simplu fi tu, nu te modifica fi calda cu el si practica sportul numit ''respect '' si asa ii arati ca iubesti o persoana ...simplubig grin