| daniruxi a întrebat:

Cum ii spun unui baiat din clasa mea ca il plac? Cred ca si el ma place, dar daca totusi nu, cum ar trebui sa ma comprt dupa? M-as simti ciudat.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca el nu te place, nu mai ezista dupa...

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Undeva unde sa fiti decat voi doi spune-i direct ce simti(adica spune-i la obiect ca il placi).Iar in caz ca nu te place uita-l. Daca vrei poti sa mai fi amica cu el, acum depinde cum iti dicteaza inima.
O zi buna!

| redy04 a răspuns:

Hmm. treci in pauza pe langa el. si il pupi pe obraz. Stiu ca pare ieftin. dar o sa vezi ce si cum foarte repede. Daca iti scrie sms sau se uita la tine dupa...

| pytymik a răspuns:

Vorbeste cu el spune-i ce simti...etc si daca va rade spune-i ca a fost o gluma... funda?