| ClawDeea88 a întrebat:

Cum imi dau seama ca ma place? Vorbim uneori pe mess, si ne salutam, si ne zambim destul de mult happy. Dar chestia asta se intampla de ceva vreme fara sa fi avut o conversatie face2face. Ce sa inteleg?happy

Răspuns Câştigător
| DiamondShine a răspuns:

Din cauza ca amandoi sunteti timizi si nu-si ia niciunu dintre voi inima in dinti.De ce nu iei tu initiativa? Nu zic sa-l intrebi direct daca te place,ci doar sa-i spui intr-o zi in care iesi cu o pr de-a ta sa vina si el"sa mai iesiti din casa ca va plictisiti".si vb cu prietena ta ca dupa o juma de ora sa plece sa"se duca pana la bunica-sa",iar voi ramaneti amandoi, va plimbati, vorbiti mai multe.si el ca un gentleman te duce acasa,va luati la revedere(poate un pupic pe obraz pentru inceput). Vorbiti apoi pe mess despre frumoasa plimbare, si incearca tot asa sa iesi cat mai des cu el, ca sa va apropiati...Succes!

| ClawDeea88 explică (pentru DiamondShine):

Multumesc! o sa iau in considerare ceea ce mi-ai spus.Desi ma gandeam ca poate par putin inabordabila...Si nu stiu cum sa scap putin de,, imaginea`` asta laughing

| DiamondShine a răspuns (pentru ClawDeea88):

Fii mai zambareata.asta e cheia spre socializare.

| ClawDeea88 explică (pentru DiamondShine):

Incerc! Nu sunt o tipa timida dar cand vine vorba de el ma cam blochez.Si nu stiu nici ce subiect as putea aduce in discutie!

6 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Pai cum sa-ti dai seama.
daca te saluta mereu pe mess.cum intri.sau cum intra pe mess.
daca te tachineaza.
daca incearca sa se bage cu tine mereu in seama.prin oricefel.
etc

| ClawDeea88 explică (pentru Dennys1521):

Si daca e mai timid?happy

| ClawDeea88 explică (pentru Dennys1521):

Si daca e mai timid?happy