| Razvy12 a întrebat:

Cum imi dau seama daca fosta mai tine la mine? ne-am despartit dar ne inetelgm binehee hee) ne si sarutam uneori :X dar cand am intreabato daca vrea sa ne inpacam a zis nu sad ce sa inteleg din asta?sad

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Poate ca inca ii placi si isi doreste o relatie free. Adica fara nici un fel de obligatie si stress gen: " de ce nu m-ai sunat azi?" una alta... pur si simplu vrea o relatie deschisa sau doar putina distractie. Discuta cu ea, vezi ce intentii are, propune-i si o astfel de relatie daca si tie iti convine, una fara obligatii, si vezi ce iasa. Bafta!winking

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asta inseamna ca nu esti bun ca iubit.

| catablondu a răspuns:

Salut, depinde de ce v-ati despartit si cand s-a intamplat asta. Daca va sarutati, e clar ca exista o atractie intre voi. Nu o mai intreba daca vrea sa va impacati, o intrebare prea directa poate primi un raspuns neplacut. Daca ai gresit undeva, repara-ti greseala si atat. Incearca sa ai o discutie cu ea, dar las-o un timp sa se convinga ca tu esti ceea ce cauta.

| Razvy12 explică:

Multumesc pentru ajutor happy

| bumii a răspuns:

Poate e intr-un moment de confuzie si ii trebuie putin timp. daca inca vorbiti, va sarutati eu cred ca nu v-ati despartit, poate a fost o decizie mult prea radicala pentru voi si niciunu din voi nu puteti sa renuntati unu la altu..eu cred ca tine la tine daca nu tinea te ignora!