| RalucaAlina11 a întrebat:

happy Daca iubitul te inseala ce ai face?

Răspuns Câştigător
| ellaells a răspuns:

Daca l-as iubi, l-as ierta, sa zicem ca i-as mai da a doua sansa. Daca nu l-as iubi cu adevarat, cu siguranta i-as cere sa ne despartim, indiferent ca se milogeste de mine, ca incearca sa caute explicatii... Pana la urma nu suntem bataia lor de joc, nu?

6 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Poate as suferi, m-as simti dezamagita si mai ales as avea orgoliul frant in doua. (ceea ce cred eu doare cel mai mult) Dupa mi-as calca din nou pe orgoliu si l-as ascult ac are de spus, pentru ca in secunda doi sa ii spun PA definitiv. Astfel de oameni nu merita o a doua sansa. Daca o fac o data e logic ca o sa o faca si a doua oara

| zurick a răspuns:

L-as ignora.

| DeKoniec a răspuns:

In cazul meu ar fi iubita. Pai m-asi desparti de ea in clipa a-2-a, cu siguranta asi suferi. de multe ori in viata mi-am primit asfel de "palme". Succes!

| Pissicuts a răspuns:

Mi s-a intamplat, l-am iertat si nu imi pare rau deoarece, nu a mai facut aceeasi greseala, mi-a dovedit ca ma iubeste si deja avem 1 an si 4 luni love struck.

| ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ a răspuns:

L-aș părăsi.

| miruna854 a răspuns:

Pai de obicei fetele sufera fff mult! iar pe baieti ii doare.n c*r! Ei cred ca sunt smecheri daca sunt cu 2-3 fete in acelasi timp! si eu chiar nu inteleg de ce! Daca el crede ca tu nu esti buna pentru el si sta cu alta inseamna ca nu te mai iubeste! Daca vrei sa.l faci asa macar un pic sa sufere da.i tu papucii inainte sa o faca el dar e posibil sa nu o faca si sa te tina pe post de carpa de sters mobila! Despartete de el si o sa vezi ca o sa vina o timpul in care el va veni la tine si iti va cere scuze dar tu sa.i spui doar " De ce ai facut asta "? Sper ca te.am ajutat :*