| Inexistent11 a întrebat:

Cum imi dau seama daca mai sunt virgina, cand am facut-o lui i s-a rupt ata dar mie nu mi-a curs nici sange si m-a durut doar cand incerca sa o bage, el a zis ca a simtit ca a băgat-o de 2 ori.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum adica el a zis ca a simtit ca a bagat-o?
tu nu erai acolo? tu nu ai simtit?

atat timp ca a existat penetrare practic nu mai esti virgina
nu toate femeile sangereaza la primul contact sexual.

| Violleta2022 a răspuns:

Este simplu: prima partida de sex vaginal indica ca virginitatea s-a dus, a zburat si acum esti femeie, chiar daca nu a curs sange de la tine, fiindca baiatul pueta avea puta foarte subtire sau micuta si nu a fost capabil sa-ti rupa himenul.
In plus, bagatul ala de 2 ori nici macar nu se poate numi sex, poate unul jalnic, ca tu nu ai avut timp nici sa te exciti, dapai sa simti ceva, ori sa-ti rupa himenul.

Folositi prezrevativul la sex, ca asa ramai gravida si habar nu ai.

| mihai69 a răspuns:

A băgat-o = ≥ NU mai ești virgină.

| Vladimir123779 a răspuns:

LOL i s-a rupt ata big grin big grin big grin lol in fine cert e ca NU msi esti virgina

| cazacusvxx a răspuns:

Nu trebuie sa-ti curga sange ca sa nu mai fii virgina. Nu tuturor femeilor le curge sange, este un mit.