| iasmina_7928 a întrebat:

Cum imi fac bucle cu placa? funda scuze cat.

Răspuns Câştigător
| zanesiprintese a răspuns:

Ca si cu ondulatorul, pui varful suvitei intre placile incinse, rotesti in sus pe suvita, tii cateva minute, apoi poti pune o clama in bucla, sa tina, ca la bigudiuri happy

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu te supara, dar la ce-ti trebuie, ca banuiesc ca nu la matematica?

| Timmotey a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=gHD9538Y_rY&feature=related nici eu nu stiam si de aici am invatat sper sa iti fie de folos nu cer funda vreau doar sa ajut si la randul meu sa fiu ajutata asta e tot ce conteaza :D

Răspuns utilizator avertizat
| andreutza221199 a răspuns:

Pai iti rasucesti parul pe partea incinsa ti o suvita rasucita in medie de 4 min pe partea incinsa si tot asa sper ca ti-am fost de ajutor fundita pls