| ela_2323 a întrebat:

Cum sa-mi fac bucle cu placa big grin funda

Răspuns Câştigător
| soricori a răspuns:

Simplu, deci te indrepti pana la jumate cu placa o indoi mult si iti iese bucla, fundita te rog?

6 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Uite aici arată cum : http://www.youtube.com/watch?v=zo14zrsr2zY.
Sau dacă nu te mulţumeşte video-ul ăsta, caută pe youtube "how to curl hair with a straightener", îţi găseşte 1000.
Mi-am făcut şi eu aşa părul când îl aveam lung, iese f bine, dar trebuie să ai răbdare. şi să foloseşti un produs(cu factor de protecţie împotriva căldurii) înainte să pui placa pe păr.

| jolie_9206 a răspuns:

Pai poti face asta, dar in niciun caz nu iasa bine cu placa...o rotesti in par...am incercat dar iasa de`a dreptul oribil.Mai bine imprumuta un ondulator de la o prietena!happy

| fuckThisLife a răspuns:

Cu placa?thinking scuze, e cu drotu

| JustSimple a răspuns:

Invarti in jurul unui crac laughing de la placa si dai drumul la placa asa cum l-ai face normal. Funda? te roooooooooooooooooooooooooooooooog!

| Papusha_2398 a răspuns:

Http://video.ele.ro/......arul_.html
eu de aici am invatat acum un an sa`mi fac buclele cu placa. plakla trebuie sa fie cat de cat subtire. sa nu fie lata :))
succes