| ImSnow a întrebat:

Cum imi masor grosimea la penis? laughing))

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Grosimea penisului o poti masura in mod direct doar folosind un subler. Grosimea o poti determina si prin calcul matematic din valoarea lungimii circumferintei penisului tau. Circumferinta o poti determina prin masurare directa cu un metru de croitorie sau o ruleta, ori indirectprin folosirea unei benzi de hartie, sau a unei sfori infasurate pe penis care se masoara pe urma cu ajutorul unei rigle gradate. Spor la munca! big grin

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cu șublerul. Sau micrometrul, mult mai precis.

| Emilian65 a răspuns:

Cu ajutorul unui centimetru de croitorie sau cu o ruleta.

| mentholinks a răspuns:

Sunt benzi din alea de un metro daca nu ai poti sa-ti faci tu una dintr-o bucata de hartie. O gradezi si o infasori in jurul penisului si vezi cat e.

| vocea a răspuns:

Salut, sper sa te ajute :
http://www.penimaster.ro/masorcircumf.html
Mult succes.

| TanteMarianne a răspuns:

Iti comanzi de pe net un pulodiametru...

| Miihaa a răspuns:

Cu o ata si rigla

| ImSnow explică:

Ba nu stiu si eu vreau sa aflu.

| ImSnow explică (pentru ImSnow):

Wtf n-am vazut ca e intrebarea mea laughing)))

| Denis2341 a răspuns:

Cu rigla.

| Ventilatorul69Magic a răspuns:

Cu talent