| Stefan65 a întrebat:

Cum pot sa imi masor grosimea penisului? Fara glume

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Masori circumferinta si calculezi raza si apoi diametrul dupa formula invatata la scoala.

| ROB3RT89 a răspuns:

Cu subleru!

| corbulalbrosu a răspuns:

Cu ajutorul unui metru de croitorie, a unei rulete, sau a unei fasii de hartie infasurate in jurul penisului a carei lungime de masoara cu o rigla gradate, se obtine circumferinta penisului in cm. Lungimea rezultata se imparte cu valoarea constantei ''pi'' adica cu 3, 14 si se obtine diametrul penisului, adica grosimea. Spor la munca! big grin

| MihaiNicu23 a răspuns:

Cu o ruleta e cel mai la indemana.

| Ana1687 a răspuns:

Cu o rigla, cred idk