| andraa12 a întrebat:

Cum imi pot da seama cu adevarat ca sunt indragostita si nu este doar o iluzie? Care sunt semnele ca esti cu adevarat indragostita? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| clickclicksnap a răspuns:

Dragostea e o iluzie, asadar nu prea stii. Apoi, daca simti ceva in stomac, dar nu micul dejun, mintea iti sta numai la el si te intrebi din 5 in 5 minute ce face sau ii dai sms.uri fara noima cu speranta ca.ti va raspunde si cand n.o face iti bate inima puternic la trecerea timpului, atunci traiesti o iluzie, adica esti indragostita. Numai bine

| andraa12 explică (pentru clickclicksnap):

Interesant si amuzant raspuns laughing) Merci oricum! :*

2 răspunsuri:
| UnNimicCareReprezintaMulte a răspuns:

Paii....Astepti tot timpul sa te bage in seama, il visezi, iti inchipui scenarii cu el (Mhmmm.)(glumesc doar) sau...Cand iti da un sut inima in gat de iti face nod..sau cum ii spun oamenii astia normali nod in gat happy